מרחב בטוח

מרחב בטוח ומניעת הטרדות

העמותה למשחקי תפקידים מחוייבת לספק סביבה בטוחה וחוויית כנס חופשייה מהטרדות לכל מבקרי הכנס. לא נסבול הטרדה של באי הכנס בכל צורה ואופן. מבקרים שעוברים על כללים אלו, עפ"י שיקול דעתם של מארגני הכנס ונציגי העמותה, עשויים להיות מורחקים מכנס זה ו/או מאירועי עמותה בעתיד.
בהגדרה של "הטרדה," אנו כוללים: הערות מילוליות פוגעניות על בסיס מין, זהות מינית, מראה או לבוש; הצקה מכוונת; סטאלקינג או מעקב; צילום או תיעוד בניגוד לרצון המצולמים; הפרעה ממושכת להתנהלות משחק או אירוע; מגע פיזי בלתי-הולם; והערות מיניות לא-רצויות. התעלמות מבקשה מפורשות להפסיק בהתנהגות מטרידה כלשהי, הינה הטרדה.

פנייה לצוות מרחב בטוח

אדם שהוטרד יכול לפנות לנציג צוות מרחב בטוח בכל שעה. בכל שעות הכנס יהיה זמין נציג של צוות מרחב בטוח. צוות הכנס יוכל לעזור לכם למצוא את הנציג שלנו, או שניתן להתקשר ישירות למספר המופיע למטה.
נציג מרחב בטוח שם כדי לטפל בכל בעיה בנושא, ולקבל תלונה על מקרה ההטרדה, אם הפונה ירצה להגיש כזו. במידת הצורך ולפי רצון הפונה, נציגי "מרחב בטוח" ישמח ולעזור למשתתפים ליצור קשר עם סגל האירוע או עם המשטרה; לספק ליווי או לסייע בכל דרך אחרת לאלו שחוו הטרדה להרגיש בטוחים במהלך האירוע.

ניתן ליצור קשר במייל או בטלפון:
safespace@roleplay.org.il
זיו וויטיס: 058-543-2150
יובל בוטבול: 050-247-3338